Jak możesz pomóc

 

 


Przekazując 1,5%  podatku

 

W zeznaniu podatkowym za 2022 rok należy wpisać:

 Nr KRS  0000186434

z dopiskiem

FILIP CZAJA 5/C

 

Możesz też przekazać darowiznę na moje leczenie dokonując wpłaty bezpośrednio na konto:

 

Fundacja Pomocy Niepełnosprawnym „Słoneczko”

SBL Zakrzewo


 

Nr konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

Z dopiskiem: „ Na leczenie i rehabilitację FILIPA CZAJA 5/C ”

 

 

 

        Potrzebuję ciągłej (fachowej) rehabilitacji, przez co korzystam z turnusów rehabilitacyjnych w Złotowie. Ośrodek ten dysponuje odpowiednim sprzętem, wykwalifikowaną kadrą która posiada duże doświadczenie w pracy z osobami chorymi na MPD (Mózgowe Porażenie Dziecięce). Koszt pobytu (jeden turnus to wydatek ok. 8000,00zł) przekracza możliwości finansowe moich rodziców.

       "U Filipa widać postępy w jego rozwoju psychoruchowym co daje nam jeszcze większy zapał do rehabilitacji" - tak ciagle powtarzają rodzice i rehabilitańci. Wiosną 2007 r. wstawiono mi operacyjnie pompę baklofenową, która dawkuje lekarstwo powodujące zmniejszenie spastycznych skurczy mięśni.

       Dzięki Państwa pomocy będę mógł uczestniczyć w turnusach rehabilitacyjnych, gdyż tylko dobra rehabilitacja pozwoli mi normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem.

       Ćwiczenia, lekarstwa, dojazdy do specjalistów i sprzęt rehabilitacyjny są bardzo drogie. Dlatego zmuszony jestem prosić o pomoc finansową. Każda złotówka wpłacona na konto, to krok w moim życiu w dojściu do pełnej sprawności ruchowej.

 

 

Za zrozumienie i pomoc dziękuję.